Loading Posts...

Zacznij biznes z mKsięgowość

Inwestycja w profesjonalną księgowość na start firmy to kluczowy krok, który pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na rozwoju biznesu. Korzyści takie jak kompleksowa obsługa, dedykowany księgowy, elastyczność w komunikacji i cenniku, dostęp do nowoczesnej platformy oraz terminowość w realizacji zobowiązań sprawiają, że księgowość staje się partnerem w sukcesie każdego przedsiębiorstwa.

Współpraca z doświadczonym księgowym oznacza, że przedsiębiorca może skoncentrować się na kluczowych aspektach rozwoju swojej firmy. Zamiast marnować czas na skomplikowanych sprawach księgowych, klient może spokojnie oddać je profesjonalistom, mając pewność, że wszystko jest w należyty sposób zorganizowane.

Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowo-płacowa

Oferujemy naszym klientom pełną obsługę księgową, obejmującą zarówno prowadzenie ksiąg handlowych, jak i rozliczenia zgodne z KPiR. To pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na rozwoju biznesu, mając pewność, że wszystkie sprawy finansowe są w należyty sposób uregulowane.

Dedykowana księgowa dla Twojej firmy

Każdy klient otrzymuje dedykowanego księgowego, który doskonale zrozumie specyfikę jego firmy. Gwarantuje to spersonalizowane podejście, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wyzwań przedsiębiorstwa. Dzięki działaniu w taki sposób każdy z naszych klientów ma pewność sprawnego i szybkiego rozwiązywania wszystkich spraw.

Stały kontakt dopasowany do Twoich potrzeb

Dbamy o stały kontakt, dostosowując się do potrzeb klienta. Formy kontaktu obejmują spotkania stacjonarne w biurze w Warszawie, spotkania online, komunikację mailową oraz telefoniczną. To umożliwia szybkie rozwiązywanie problemów i skonsultowanie kluczowych kwestii.

Elastyczny cennik

Elastyczny cennik to najlepsze rozwiązanie na start, gdy nie możesz jeszcze dokładnie ocenić, ile dokumentów księgowych miesięcznie będzie generowała Twoja firma.

mk oferuje elastyczny cennik, dostosowany do rzeczywistej liczby wpisów księgowych. Klient nie musi płacić za usługi, których nie potrzebuje, co pozwala zaoszczędzić środki na inwestycje w rozwój firmy.

Dostęp do platformy księgowej

Nasza nowoczesna platforma księgowa umożliwia łatwe przesyłanie dokumentów, kontrolowanie wyników finansowych oraz wystawianie faktur online. To narzędzie, które usprawnia codzienną pracę przedsiębiorcy i księgowego.

Dodatkowo dzięki platformie księgowej w łatwy sposób możesz kontrolować terminy wszelkich opłat związanych z prowadzeniem wiadomości. Są one widoczne w systemie, a dodatkowo otrzymujesz alerty o zbliżających się terminach.

Sprawny obieg dokumentów

Stały obieg dokumentów to klucz do zminimalizowania ryzyka błędów oraz utrzymania porządku w dokumentacji. mk dba o sprawną i precyzyjną pracę, zapewniając terminowość i rzetelność. Stawiamy na wygodę naszych klientów. Dajemy możliwość przekazania dokumentów księgowych w każdym z naszych 19 biur wirtualnych w całej Polsce. 

Terminowość i bezpieczeństwo

Nasze doświadczenie przekładamy na doskonalenie usług, by wychodzić naprzeciw wszelkim potrzebom naszych klientów.

Terminowość w prowadzeniu ksiąg oraz bezpieczeństwo danych to dla nas priorytet. Klienci mogą być pewni, że ich dokumenty są w bezpiecznych rękach, a wszelkie obowiązki są realizowane zgodnie z ustalonymi terminami.

Wsparcie przy zakładaniu spółki i biura wirtualne w całej Polsce

Dla firm, które chcą skorzystać z naszych usług księgowych, ale dopiero startują ze swoim biznesem mamy także ofertę usług dodatkowych, wspomagających start firmy. 

Zakładanie spółki to proces, który wymaga precyzji i znajomości prawa. Doświadczony ekspert, zajmujący się tą dziedziną może odegrać kluczową rolę w tym procesie, pomagając klientowi w prawidłowym zorganizowaniu dokumentacji i spełnieniu wszystkich formalności. Oferujemy kompleksowe wsparcie przy zakładaniu spółki, co pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na istotnych kwestiach związanych z rozwojem biznesu.

Aby ułatwić klientom działanie, stawiamy na łączenie usług.  Posiadamy 19 biur wirtualnych rozlokowanych w różnych regionach Polski. Dzięki temu klienci mogą korzystać z naszych usług bez względu na to, gdzie prowadzą swoją działalność. To znacznie ułatwia komunikację i skrócenie czasu realizacji zleceń.

Podsumowanie

Kiedy zakładasz własną firmę, zrozumienie skomplikowanego świata finansów i podatków staje się kluczowym elementem sukcesu. mKsięgowość nie tylko pomaga utrzymać porządek w dokumentacji, ale także oferuje szereg korzyści, które znacząco wpływają na rozwój przedsiębiorstwa.

Leave a Comment

Loading Posts...